امروز می خواهیم به شما آموزش دهیم که چطور خودتان چاپ روی کیسه را انجام دهید. همانطور که با خواندن مقالات قبل در مورد خصوصیات چاپ روی کیسه این مرکز آشنا شدید و متوجه شدید که چاپ روی کیسه به چه شکلی انجام می شود در این مقاله می خواهیم به شما بگوییم که با کمی ابتکار و خلاقیت خودتان هم می توانید این کار را انجام دهید.

با استفاده از خلاقیتی که دارید می توانید روی کیسه ها و پاکت های خود چاپ روی کیسه را انجام دهید تا پاکت های قشنگ تری با سلیقه خودتان داشته باشید. با رنگ ها و طراحی های بسیار زیبا می توانید پاکت های قشنگی را درست کنید. یک از کاربرد های چاپ روی کیسه این است که می توانید با سلیقه خودتان هرچیزی را که دوست دارید روی یک پاکت چاپ کنید و به جای کاغذ کادو برای کسانی که دوستشان دارید از آنها استفاده کنید. می توانید هر طرح و نقشی را که طرف مقابلتان دوست دارد را روی پاکت چاپ کنید و به او هدیه دهید.

مواد لازم برای چاپ روی کیسه

  • کاغذ روغنی
  • قلم رنگ
  • چاقوی تیز یا قیچی
  • پاکت پارچه ایی ساده و ارزان
  • رنگ

مرحه اول در چاپ روی کیسه، ساخت شابلون

می توانید هر شکلی که دوست دارید را نقاشی کنید سپس کاغذ روغنی را روی نقاشی دلخواهتان بیاندازید و آن را کپی کنید. قسمت های داخل شابلون را با چاقو یا قیچی ببرید. حالا شما یک شابلون از شکلی که دوست دارید درست کرده اید.

مرحله دوم در چاپ روی کیسه، رنگ کردن طرح

پاکت پارچه ایی را روی میز پهن کنید، دقت کنید که پاکت صافِ صاف باشد سپس شابلون را روی قسمتی که می خواهید چاپ کنید قرار دهید، مطمئن شوید که شابلون تکان نمی خورد. حالا می توانید با استفاده از قلموی رنگ، رنگی راکه دوست دارید را روی شابلون بکشید. دقت کنید که تمیز کار کنید تا طرح قشنگ و خوشگلی درست شود. به آرامی کاغذ روغنی را از روی کیسه بردارید و اجازه دهید تا رنگ خشک شود. تبریک می گویم شما خودتان چاپ روی کیسه را انجام دادید!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • هفده − سیزده =

با ما در تماس باشید