همانطور که می دانید با استفاده از چاپ روی کیسه می توان برند ها را در سطح گسترده ایی تبلیغ کرد چرا که افراد به جای کیسه های پلاستیکی تمایل بیشتری به استفاده از کیسه های پارچه ایی دارند به همین خاطر با چاپ روی کیسه می توانید بیشتر شناخته شوید.

در مطالب قبل شما را با همه چیز در مورد چاپ روی کیسه آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد نحوه تمیز کردن این  کیسه اطلاعات بیشتری به دست آورید.

انتخاب کیسه های پارچه ایی برای چاپ روی کیسه انتخاب بسیار خوبی است. چرا که این کیسه ها بسیار متنوع و در طرح ها و اندازه های مختلفی تولید می شوند. علاوه بر این هیچ آسیبی برای محیط زیست ندارند.

به دلیل کاربرد بسیار زیادی که این کیسه ها دارند لازم است تا نحوه تمیز کردن و نگهداری از آن ها را بلد باشید. اگر به خوبی از آن ها نگهداری کنید سال ها می توانید آن ها را در حد نو نگهدارید. البته جنس مواد به کار رفته در این کیسه ها نیز مهم است و اگر برای چاپ روی کیسه از کیسه های با کیفیتی استفاده شود دوام خیلی خوبی خواهد داشت.

شستشوی صحیح

اول از همه باید تمامی چیز هایی را که می توانید از کیسه جدا کنید را بردارید، مانند دکمه، بند و …. . در هنگام شستشوی کیسه باید به دو مورد توجه داشته باشید:

دمای آب هم در شستشو با دست و هم در شستشو با ماشین لباسشویی. اگر چای روی کیسه را برای این نوع کیسه ها انجام شده است باید حتما با آب سرد شسته شود.

رنگ دهی. هنگامی که می خواهید کیسه چاپ شده و طراحی شده ایی را بشویید حتما آن را تنهایی بشویید تا به پارچه های دیگر رنگ ندهد.

در مقالات بعدی در مورد چاپ روی کیسه و همچنین نحوه تمیز کردن این نوع کیسه ها اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار خواهیم داد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *