همانطور که می دانید به وسیله ی  چاپ روی کیسه می توان تبلیغات برندینگ را در سطح گسترده ایی انجام داد و برای شناخته شدن و تبلیغ محصولات از چاپ روی کیسه استفاده کرد.

برای استفاده صحیح از این کیسه ها بهتر است تا در مورد تمیز کردن ان ها اطلاعات لازم را به دست آورید تا برای چاپ روسی بهترین انواع کیسه را انتخاب کنید.

در مطالب قبل شما را با همه چیز در مورد چاپ روی کیسه آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد این موضوع اطلاعات بیشتری را به دست آورید.

توجه: مات شدن و کمرنگ شدن رنگ

یک ظرف را پر از آب کنید و قسمتی از کیف را داخل آب فرو ببرید و صبر کنید تا ببینید آیا رنگ پس می دهد یا خیر و یا آیا رنگ آن کمرنگ می شود؟ باید 10 دقیقه آن قسمت از کیف در داخل آب بماند.

قسمت خیس کیف را روی یک حوله یا پارچه سفید قرار دهید و مشاهده کنید که آیا کیف به حوله رنگ می دهد یا خیر. اگر کیف به حوله رنگ داد باید به صورت لکه برداری آن را تمیز کنید و نمی توانید تمام قسمت های آن را باهم بشویید. هرگز کیف هایی را که با استفاده از چاپ روی کیسه رح دار و رنگی شده اند را با چیز های دیگر نشویید مخصوصا با لباس هایی که ممکن است رنگ بدهند.

آماده سازی کیسه

قبل از اینکه تصمیم بگیرید کسه را با ماشین لباسشویی بشویید و یا با دست و یا آن را لکه بری کنید باید آماده سازی های قبلی را انجام دهید.

ابتدا تمام جیب های کیسه یا کیف را خالی کنید. اگر زیپ یا دکمه دارد باز کنید و اططمینان پیدا کنید که کیسه را خالی کرده اید.

در ادامه مقالات شما را با مراحل بعدی در شستشوی کیسه آشنا خواهیم کرد.

برای چاپ روی کیسه های به صورت حرفه ایی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • هفده − ده =

با ما در تماس باشید