همانطور که می دانید با استفاده از چاپ روی کیسه می توان به برند سازی و برندینگ فروشگاه و یا تولیدی که دارید شکل تازه ایی ببخشید. استفاده از چاپ روی کیسه به عنوان تبلیغات و برندینگ می تواند نقش بسیار مهمی در فروش کالا های شما و شناخته شدن محصولات شما داشته باشد. در مقالات قبل شما را با انواع مختلف چاپ روی کیسه آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد برخی دیگر از مدل های چاپ روی کیسه اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

چاپ روی کیسه با چاپ نقطه ایی

از این نوع چاپ روی کیسه برای درج لوگوی محصول بر روی کیسه ها با به صورت تک رنگ استفاده می شود. این نوع چاپ روی کیسه با استفاده از 14 رنگ پایه انجام می شود و طرح و نقش مورد نظر شما را بر روی کیسه چاپ می کند.

پرینت تصویری و چاپ روی کیسه

با استفاده از این نوع چاپ روی کیسه می توانید طرح و لوگوی مورد نظرتان را به راحتی روی کیسه چاپ کنید. برای اینکه در این نوع چاپ جوهر به قسمت های وارد نشود می توانید از الگو های نفوذ ناپذیر استفاده کنید. با استفاده از چاپ روی کیسه می توان بهترین و زیبا ترین لوگو ها و طرح ها را در کیسه خود چاپ و پرینت کنید.

در ادامه مقالات شما را با جنس کیسه هایی که می توان چاپ و پرینت را روی آن ها انجام داد آشنا می کنیم و به شما می گوییم که برای چاپ روی کیسه علاوه بر انتخاب نوع چاپ نوع کیسه نیز مهم است و باید مورد توجه قرار گیرد.

برای انجام چاپ روی کیسه می توانید از خدمات حرفه ایی چاپ روی کیسه این مجموعه استفاده کنید. لازم به ذکر است که شما می توانید چاپ روی کیسه را با مناسب ترین قیمت ها انجام دهید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 2 − 2 =

با ما در تماس باشید