بسیاری از مصرف کنندگان کیسه های چاپی اطلاع ندارند که از چه نوع کیسه هایی برای شرکت و یا برند خود استفاده کنند و یا چه نوع چاپ روی کیسه ای را بر روی چه نوع پارچه ای بزنند مناسب تر خواهد بود. در این مقاله به شما اطلاعات کافی در خصوص چاپ روی کیسه کتان را خواهیم داد که به آشنایی بیشتر شما با چاپ روی کیسه کتان و انتخاب آن کمک خواهد کرد.

یکی از دلایلی که چرا چاپ روی کیسه های کتان ما بسیار محبوب می باشند این است که این نوع چاپ روی کیسه بسیار زیبا است و طراحی منحصر به فردی دارد. همچنین این کیسه های کتان در حجم و اندازه های متفاوت تولید می شوند با توجه به این عامل شما مطمئن خواهید بود که هر زمان کیسه های چاپی شما به اتمام رسید می توانید به راحتی آنها را سفارش دهید. نکته قابل توجه این است که به شما اطمینان می دهیم، کربن استفاده شده در رنگ چاپ آنها به حداقل رسیده است و دارای گواهی نامه تایید شده از بریتانیا می باشد که به محیط زیست هیچ آسیبی نمی رساند و با آن سازگار است. جالب توجه است بدانید که شما و مشتریانتان می توانید با استفاده از این نوع کیسه های چاپی کتان مساعد با محیط زیست در حقظ محیط زیست و آسیب ندیدن آن نقش ویژه ای داشته باشید و کمتر از پلاستیک استفاده کنید.

قابل توجه است بدانید کمترین میزان کمترین سفارش ما 250 کیسه می باشد و هزینه های چاپ روی کیسه با توجه به اندازه، طراحی، سبک و کیفیت کیسه متفاوت می باشد. می توانید هزینه های انواع چاپ روی کیسه کتان را از طریق شماره های درج شده در سایت جویا شوید. توجه داشته باشید که برای کیسه های مخصوص خرید و فروش مغازه و یا محصولات خود، چاپ روی کیسه کتان یکی از بهترین انتخاب هایی است که هر برند شناخته شده و یا رو به رونق می تواند داشته باشد. محصولات سفارش شده ما در 10 روز آتی کاری پس از سفارش به دست مشتری می رسند اما اگر بخواهید آن را 48 ساعته تحویل بگیرید می توانید درخواست چاپ رو کیسه سفارشی بدهید و هر چه سریعتر کیسه های چاپی مورد نظر خود را داشته باشید. در هر کجای تهران که باشید شرکت ما می تواند خدمات چاپ روی کیسه مناسبی به شما عرضه کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • پنج − سه =

با ما در تماس باشید