همانطور که در مقالات پیشین اشاره کردیم، قصد داریم در این مقاله و مقالات بعدی به روش استنسیل کردن چاپ روی کیسه بپردازیم. اگر شما اهل درست کردن و تزیین وسایل خود هستید و دوست دارید خودتان آنها را طراحی کنید پیشنهاد می کنیم این مقاله را بخوانید.

بخش اول

استنسیل خود را بسازید

فکر بکری از ایده های استینسل خود داشته باشید

لازم است اشاره کنیم که اگر قصد دارید طرح خاص و اورجینال و تکی از چاپ روی کیسه به وجود بیاورید، حتما به مداد و پاکن و چند تکه کاغذ نیاز خواهید داشت تا طرح یا محتوای مورد نظرتان را بر روی کاغذ پیاده کنید. اگر در نظر دارید که یک طرح از قبل به وجود آمده مانند طرح هایی که توسط هنرمند های مورد علاقه تان استفاده می شده و یا نقاشی هنرمند های معروف، بازی های کامپیوتری، برنامه های تلویزیونی و یا بسیاری از این موارد را بر روی کیسه چاپ کنید، توجه داشته باشید که باید کپی از تصویر مورد نظرتان کیفیت بسیار بالایی داشته باشد. به یاد داشته باشید تصاویر با کیفیت و رزولوشن بالا نتیجه بهتر، تمیز تر و جاندار تری از استنسیل کردن خواهید داشت.

طراحی منحصر به فرد خود را خلق کنید

این کار را می توانید به راحتی در کامپیوتر خود با برنامه های نرم افزاری که مخصوص ادیت و طراحی تصویر مانند فتوشاپ یا طراحی MS انجام دهید. ممکن است یک طرح به صورت آنلاین پیدا کنید و یا طرح خود را از فایل شخصی انتخاب کنید و با این برنامه های نرم افزاری کمی آنها را بیارایید و یا به آن شاخ و دم بدهید و یا می توانید طراحی اورجینال و منحصر به فرد خود را به کار ببرید. اگر دستگاه پرینتر ندارید همیشه می توانید از استنسیل کردن به روش دستی استفاده کنید و در مراحل بعد به شما خواهیم گفت که چطور آن را به کار ببرید.

با استفاده از نرم افزار ادیت تصویر برای شما بسیار راحت خواهد بود تا مولفه هایی را در طراحی خو جابه جا کنید و یا تغییر دهید تا طرح مورد پسند خود را به دست بیاورید و از آن راضی باشید. اگر می خواهید متنی را بر روی کیسه چاپ کنید به طور خاص  برخی تنظیمات نیاز خواهد داشت تا اندازه و مکان صحیح جایگیری را بیابید. برای این کار اندازه طراحی خود را با زیر لایه مقایسه کنید، این عبارت نام تکنیکی برای چیزی است که بر روی آن استنسیل می کنید. این امر موجب می شود تا از ایجاد استنسیل با سایز بسیار بزرگ جلوگیری کنید. بعضی نمونه های زیرلایه ها که ممکن است بر روی آن ها طراحی خود را استنسیل کنید شامل این موارد می باشد: کیسه، تی شرت، کوله پشتی، پوستر، هوله، دیوار، پوشه ها و موارد دیگر می باشد.

ممکن است بخواهید رنگ و ویژگی های تصویر خود را قبل از پرینت سیاه و سفید کنید. این امر موجب می شود تا راحتتر بخش هایی را که نیاز به بریدن تصویرتان دارید شناسایی کنید تا استنسل خود را بسازید.

برای سفارش چاپ روی کیسه خود می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و سفارش خود را با نوع چاپ رو کیسه ثبت نمایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 15 − نه =

با ما در تماس باشید