اگر نام گرافت برای شما نامی ناآشنا است نخست به توضیح آن می پردازیم. باید توصیح دهیم که گرافت کاغذ محکم و مقاوم قهوه ای رنگی است که برای پاکت سازی ها و بسته بندی ها از آنها استفاده می کنند اما استفاده ویژه این نوع کاغذ در کشور ما مخصوص کیسه های کاغذی فروشگاه هاست که بیشتر در شیرینی فروشی ها و یا فروشگاه هایی که برند مخصوص خود را دارند و محصول ویژه ای ارائه می دهند مشاهده می کنید.

روند کاری شرکت ما به این صورت است که شرکت ما پیش از چاپ سفارش شما، نخست نمونه ای از چاپ روی کیسه را آماده می کند و در اختیار شما قرار می دهد. اگر از چاپ روی کیسه راضی بودید سپس به چاپ خود ادامه می دهد. ما همیشه این اطمینان را در میان مشتریان ایجاد می کنیم که محصولات آنها دارای ظاهر خوبی است. در صورتی که به چاپ روی کیسه نیاز دارید با ما تماس بگیرید.

معمولا روند کار به این صورت است که هر شرکت طراحی خود را در ابعاد دلخواه انجام داده و برای چاپ روی کیسه ارائه می دهد و یا با استفاده از طرح های آماده می تواند سفارش دهد که در این صورت باید در نظر داشته باشید که کار شما دیگر تک و حرفه ای نخواهد بود. ابعاد چاپ روی کیسه شما باید با ابعاد کیسه مد نظر همخوانی داشته باشد که آن را می توانید با همکاران فنی ما مطرح نمایید تا از درستی اندازه محصولات خود مطلع شوید.

چاپ روی کیسه

توضیحات چاپ روی کیسه

اگر توجه کرده باشید محصولات ویژه و خوب اکثرا در بسته بندی های شیک و زیبا به مشتریان عرضه می شود  چاپ روی کیسه مجلل می تواند عملکرد شما را کامل کند. این نوع کیسه ها که در تهشان ورقه های براق دارند، بسیار محکم هستند. همچنین می توان از آنها به عنوان کاغذ بسته بندی هدیه استفاده کرد که در این صورت با یک ربان می توانید کیسه را بسته بندی کنید.

نوع کیسه ای که انتخاب می کنید هیشه تاثیر ویژه ای در پایان کار شما دارد اما باید توجه داشته باشید هر نوع کیسه با توجه به جنس آن قیمت متفاوتی نیز دارد. اگر بری حفاظت از محصولات به کیسه های مقاوم نیاز دارید پیشنهاد ما کیسه های پارچه ای است. در صورت آشنایی با انواع کیسه های موجود و نحوه چاپ روی کیسه می توانید به سایت و قسمت نمونه کارها مراجعه نمایید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 3 × دو =

با ما در تماس باشید