کیسه های نخی به یکی از مواد اصلی بسته بندی جهان تبدیل شده است و به طور عمده برای چاپ روی کیسه از آن استفاده میشود. به این کیسه ها، کیسه های pp، کیسه های نخی pp، کیسه های پلی پروپ هم می گویند که به طور خاص مناسب بسته بندی مواد صنعتی نیز می باشند. ماهیت پارچه نخی قابل دوخت، محصولی مستحکم، با دوام و انعطاف پذیر ارائه می دهد که می توان آن را به صورت کیسه ای برای حمل اجسام به کار برد. بازار اصلی این کیسه ها عبارتند از: ساخت و ساز، قطعات مهندسی، کشاورزی، خرید فروشگاهی، و بازیافت
چند منظوره بودن پارچه، آن را مناسب حمل مواد زیادی نظیر موارد زیر می کند:
پلیمرها
شکر، کاغذ، پارچه، آرد و غلات
مواد شیمیایی
غذای پرندگان، گربه ها و سایر حیوانات
تخم مرغ و مواد غذایی حساس
بسته بندی سبزیجات و میوه ها نظیر سیب زمینی،کاهو و انواع سبزی و میوه های دیگر
قراردادن زباله و مواد دور ریختنی یا بازیافتی
انواع کیسه هایی که برای چاپ روی کیسه می توان از آن ها استفاده کرد شامل موارد زیر می شوند:
کیسه های پلی پروپیلن نخی:  برای محصولاتی که باید در برابر رطوبت از آن ها محافظت شوند ایده آل می باشند. این کیسه ها با روکش اضافی پوشیده شده اند و مواد داخل را از رطوبت محافظت می کند. هم چنین این کیسه های پلی پروپیلن سطح بسیار مناسبی برای چاپ روی کیسه ارائه می دهند که اگر ظاهر برای شما مهم باشد باعث می شود این نوع کیسه انتخابی مناسب برای شما باشد.
کیسه های پلی پروپیلن دارای آستر: برای محصولاتی که نیاز به بالاترین سطح محافظت دارند ایده آل می باشد. آستر داخلی پلیتن داخل کیسه، مواد داخل را کاملا از گرد و خاک و آب محافظت می کند.
کیسه های چاپ شده گراور: گراور با کیفیت ترین و واضح ترین روش چاپ روی کیسه می باشد که بهترین ظاهر چاپ را ارائه می دهد. این روش چاپ روی کیسه برای بسته بندی اجناس در معرض دید مشتریان ایده آل می باشد که در این حالت، ظاهر بسته بندی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این کیسه ها از ساختار 3 لایه ای تشکیل شده است که شامل لایه چاپ شده بیرونی BOPP ، لایه لمینت و یک لایه داخلی پلی پروپیلن نخی می باشد. کاربرد معمول این کیسه ها برای غذای حیوانات خانگی، محصولات مواد غذایی و صنعتی می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 4 + 5 =

با ما در تماس باشید