برنج یکی از وعده های اصلی غذایی ما ایرانیان محسوب می شود و این موضوع باعث شده تا این محصول در بسته بندی های مختلفی وارد بازار شود که این بسته بندی ها خود نیازمند کیفیت می باشند بنابراین مجموعه چاپ روی کیسه کشمیری آماده است تا محصولات خود را با بهترین کیفیت به شما مشتریان عزیز عرضه نماید.

همان طور که دیده اید، کیسه های برنج از جنس های مختلفی تهیه می شوند. کیسه هایی که از پارچه های اسپان باند تولید می شوند، با وزن های 2، 4، 5 و 10 کیلوگرمی در بازار موجودند. چاپ روی کیسه ها می تواند به صورت عمومی یا اختصاصی باشد. مزیت این پارچه ها دوام و استحکام زیاد و یکنواختی مناسب آن ها است.

 

پارچه های اسپان باند دارای گرماژ 300-20 می باشند که در رنگ های مختلفی به بازار ارائه می شوند و مناسب برای تولید انواع ساک دستی و تبلیغاتی می باشند. این کیسه ها در گذشته توسط کشورهای پاکستان و هند به ایران وارد می شدند اما خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی در ایران عزیزمان، امروز موفق به تولید این کیسه ها در داخل کشور شده ایم.

استفاده از کیسه برنج باعث می شود کالای شما در برابر خطرات احتمالی همچون فشار، ضربه، عوامل شیمیایی به دلیل نگهداری در انبار ها و… محافظت شود و چاپ روی کیسه این کالاها موجب می شود تا طرحی زیبا بر روی آن ها ایجاد شود.

مجموعه ما (چاپ روی کیسه کشمیری) آماده است تا طرح های دلخواه شما را بر روی کیسه و بسته محصولاتتان درج کند.

گروه چاپ روی کیسه کشمیری، جهت چاپ روی کیسه با طرح های تبلیغاتی بر روی انواع کیسه ها، از دستگاه های تمام اتوماتیک و به روز دنیا استفاده می کند تا کار مشتریان خود را با بهترین کیفیت و سریع ترین زمان ممکن انجام دهد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • سه − دو =

با ما در تماس باشید