یکی از روش های بسیار تاثیر گذار در بازاریابی و تبلیغات محصول یا برند, تبلیغ برند از طریق چاپ روی کیسه میباشد و طرح ها و عکس های مورد استفاده در چاپ روی کیسه تاثیر و اهمیت بسیار زیادی در این کار بر عهده دارد.

عکاسی یا فوتوگرافی که در اکثر زبان ها به این نام شناخته میشود و ترکیب دوکلمه یونانی میباشد, به عنوان یک پدیده علمی به وجود آمده به شکل صنعتی گسترش یافته و در نهایت عکاسی به عنوان یه هنر به ثبت رسیده است. یکی از شاخه های عکاسی نوع تبلیغاتی آن میباشد که طبق سفارش یک ارگان یا سازمان صنعتی انجام میپذیرد و طبق درخواست های سازمان به هرشکلی ممکن است صورت بگیرد. یکی از سفارش های عکاسی در زمینه چاپ روی کیسه میباشد, از این جهت که, همانطور که گفته شد طرحی که چاپ روی کیسه استفاده میوشد از پراهمیت ترین بخش های چاپ رو کیسه میباشد, بنابراین انتخاب لوگو, متن و عکس های انتخابی نقش مهمی دارند که در انتخاب این عکس ها برای چاپ روی کیسه باید دقت عمل به خرج داد.

در صنعت عکاسی ارایه عکس محصول به صورت عادی برای چاپ روی کیسه زیاد جالب نباشد و تاثیر چندانی بر ذهن بیننده و مخاطب نگذارد, اما اینجاست که عکس تبلیغاتی تاثیر خود را نشان میدهد. عکسی که برای چاپ روی کیسه استفاده میشود باید حتی با استفاده از روانشناسی باشد تا بتواند این تاثیر را بر بیننده بگذارد و توجهشان را جلب کند. عکاسی تبلیغاتی به محصول جان میبخشد و بسیار زنده و پویا در نگاه مخاطب حاضر میشود و ویژگی ها و عمکرد محصول را پررنگ تر و بسیار تاثیر گذار و جذاب جلوه میکند. بنابراین استفاده از عکاسی تبلیغاتی در چاپ روی کیسه بر تاثیر زیبایی و جذابیت طرح ما می افزاید و بیننده را جذب خواهد کرد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 14 − ده =

با ما در تماس باشید