در این مقاله مطلب مختصر اما بسیار جالبی از چاپ روی کیسه خانگی برای شما ارائه می دهیم. در اینجا شما را با ایده هایی که می تواند به چاپ روی کیسه دلخواه شما کمک کند می پردازیم و به شما می آموزیم که چگونه چاپ روی کیسه را با طراحی و سلیقه خود چاپ کنید.

آیا تا به حال می دانستید که به راحتی و به طور مستقیم خودتان می توانید بر روی کیسه چیزی را چاپ کنید؟ هرگز فکر امتحان کردن این مسئله به ذهنتان خطور کرده بود؟ امروز می خواهیم شما را با چاپ روی کیسه خانگی شما را آشنا کنیم و به شما یاد بدهیم که چگونه کیسه را درون پرینتر خود قرار دهید و کیسه های خود را با طرح دلخواه خود تزیین کنید. با یاد گرفتن این روش بهتر است دیگر با کیسه های معمولی خداحافظی کنید!

ابتدا چندین کیسه هدیه ترجیحا کاغذی به رنگ سفید، قرمز و یا رنگ مورد علاقه خود تهیه کنید. جالب است بدانید که حقه و یا قلق چاپ تصویر بر روی کیسه خانگی شما این است که در تنظیمات دستگاه پرینتر خود یک اندازه چاپ معمولی به اندازه کیسه خود ایجاد کنید. من برای این کار طرف بالا و پایین کیسه را به هم وصل کردم و آنها را به طور موافق به هم چسباندم. به این شکل ابعاد را در تنظیمات پرینتر خود به درستی پیاده کردم. حالا تنظیمات کیسه را در دستگاه پرینتر دارید.

چاپ روی کیسه خانگیدر مرحله دوم باید مطمئن شوید که کیسه را از قسمت پایین آن (ته کیسه که به سمت بالا جمع می باشد) در داخل پرینتر قرار دهید.

در آخر، در تنظیمات دستگاه پرینتر خود بررسی کنید که با دقت جهت چاپ افقی یا عمودی را انتخاب کنید. مطمئن شوید که به سمت افقی یا عمودی که مد نظر شماست بر روی کیسه چاپ می کند و طراحی و حروف روی کیسه به اندازه ای هست که وقتی کیسه را پر کردید قابل مشاهده و خوانا باشند.

باید به چند نکته در تهیه چاپ روی کیسه توسط خودتان توجه نمایید؛ من با انجام چندین چاپ روی کیسه و چندین خرابکاری متوجه شدم که اگر طراحی چاپ را به جای ته کیسه که ضخیم تر است بر روی وسط آن تنظیم کنید چاپ روی کیسه ی قشنگ تر و بهتری خواهید داشت. دستگاه پرینتر چندین لکه را در قسمت جلویی کیسه ایجاد می کرد، تصور می کنم این  به دلیل کاغذهای بیشتری باشد که در ته کیسه وجود دارند. به محض اینکه قسمت ته کیسه را به سمت بالا در پرینتر قرار دادم، چاپ روی کیسه بسیار زیبا و مرتب از آب در آمد. فراموش نکنید که این نکته را حتما رعایت کنید.

نکته دیگر این می باشد که باید اطمینان حاصل کنید کیسه هایی را خریداری کنید که هیچ روکش و یا حتی روکش های براق ندارند. جوهر بر روی اینگونه کیسه ها خشک نمی شود و جوهر چاپ شده روی آن به اطراف پخش می شود.

من چندین چاپ روی کیسه انجام دادم و با چندین آزمون و خطا به این نتیجه نهایی رسیدم و با استفاده از این روش چاپ روی کیسه بسیار زیبا از کار در آمدند و بسیار خرسندم که این تجربه را با شماهایی در میان گذاشتم  که دوست دارید طرح دلخواه خود را روی کیسه چاپ کنید. امیدواریم این مطلب برای مخاطبان آن موثر واقع بشود.

سخن آخر را کوتاه می کنم. با نزدیک بودن روز ولنتاین و فرا رسیدن آن استفاده از این نوع چاپ روی کیسه به شما بسیار کمک می کند که ایده یا عکس خود را بر روی کیسه های هدیه ولنتاین خود پیاده کنید و کادو به یاد ماندنی و تکی را به دیگران هدیه دهید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 6 + 15 =

با ما در تماس باشید