دوخت کیسه برنج

برای سفارش دوخت کیسه برنج از چه شرکتی کمک می گیرید؟ توجه به چه نکاتی در دوخت کیسه برنج ضروری است؟

شرکت چاپ کیسه کشمیری علاوه بر دوخت انواع کیسه در زمینه چاپ روی کیسه برنج نیز فعالیت دارد.

سفارش دوخت کیسه برنج

ما دستگاه دوخت کیسه صنعتی حرفه ای داریم. چرخ خیاطی کیسه برنج یک چرخ خیاطی تمام اتوماتیک است و عملکرد و کیفیت آن مشخصا بهتر از کارخانه های دیگر است. ما ماشین های خود را به بسیاری از برندهای بزرگ بین المللی عرضه کرده ایم و بازخورد خوبی دریافت کرده ایم.

چرخ خیاطی کیسه برنج در بسیاری از زمینه ها مانند بسته بندی غلات، بسته بندی آرد، بسته بندی غلات و سایر صنایع استفاده شده است. برای سهولت کارکرد دستگاه از فناوری پیشرفته استفاده می شود. مواد تولیدی وارداتی اساس استفاده طولانی مدت از ماشین آلات است.

ماشین ‌های ما طراحی فشرده ‌تری دارند که آنها را کوچک‌ تر و برای استفاده در مقیاس بزرگ در کارخانه ‌ها مناسب ‌تر می‌کند. این دستگاه همچنین می تواند با خط مونتاژ کار کند، که می تواند به طور موثری راندمان کار را بهبود بخشد و بسته محصولات را راحت تر کند.

این دستگاه از زمان عرضه در بازار با استقبال گرم مشتریان مواجه شده است. دستگاه های ما عملکرد برتری دارند و قیمت دستگاه دوخت کیسه اتوماتیک بهترین است.

دوخت کیسه برنج

مزایای چرخ خیاطی دوخت کیسه برنج

  • 1. ماشین دوخت کیسه های صنعتی می تواند از تابع شمارش خودکار استفاده کند تا تولید را مشخص تر کند.
  • 2. سرعت آب بندی حرارتی دستگاه بسیار سریع است. عناصر آب بندی وارداتی برای سریعتر کردن دستگاه و محکم تر آب بندی استفاده می شوند.
  • 3. سیستم کنترل دما به صورت خودکار کار می کند. دستگاه دوخت کیسه صنعتی سیستم کنترل دمای خودکار بدون تماس را اتخاذ می کند که می تواند دما را از قبل تنظیم کند و مجهز به مانیتور CRT باشد تا نمایشگر دما را واضح تر کند.
  • 4. تجهیزات اندازه گیری طول دقیقی دارد. طول کیسه بسته بندی و فاصله بین رنگ های مختلف در علامت تجاری چاپ را می توان با فوتوالکتریک اندازه گیری کرد و طول و سبک را دقیق تر می کند.
  • 5 . تجهیزات پانچ پیشرفته. زمان پانچ دستگاه را می توان برای دستیابی به هدف پانچ مداوم یا بازه ای از پیش تنظیم کرد.
  • 6. دستگاه می تواند انواع حالت آب بندی را تنظیم کند، می تواند نیازهای بسته بندی مختلف مشتری را برآورده کند.
  • 7. عملکرد زنگ خودکار: هنگامی که دستگاه فوتوالکتریکی را از دست می دهد و دما را از دست می دهد، موتور سروو می تواند زنگ هشدار را شروع کند و به طور خودکار دستگاه را خاموش کند تا از وقوع حوادث خطرناک جلوگیری شود.
  • سیستم چاپ، چرخ خیاطی کیسه برنج می تواند به راحتی علامت تجاری شرکت را بدست آورد و عملیات چاپ را انجام دهد.

خدمات چرخ دوخت کیسه برنج

ما می توانیم خدمات مختلفی را به مشتریان خود ارائه دهیم. قبل از خرید ماشین آلات ما، می توانید با کارکنان فروش ما به صورت آنلاین تماس بگیرید تا از مشخصات و عملکرد ماشین آلات مطلع شوید. ما همچنین از مشتریان برای بازدید از کارخانه و بررسی کیفیت دستگاه دوخت کیسه صنعتی حمایت می کنیم تا مشتریان احساس اطمینان بیشتری کنند. ما خدمات یک به یک را به هر مشتری ارائه خواهیم داد تا از حرفه ای بودن خدمات خود اطمینان حاصل کنیم و خدمات خود را با ملاحظه تر کنیم. ما خدمات پس از فروش حرفه ای داریم. مشتریان می توانند خدمات خود را با توجه به نیاز خود انتخاب کنند. کارکنان خدمات ما باعث می شوند شما احساس رضایت بیشتری داشته باشید.

با خدمات حرفه ای، ماشین آلات درجه یک، مشتاقانه منتظر درخواست شما هستیم.

دوخت هرگز آسان تر از مداخله دستگاه بسته بندی کیسه برنج حرفه ای برای مصارف تجاری متنوع نبوده است. این محصولات بسیار بادوام هستند و دارای لایه های امنیتی پیشرفته ای هستند.

دستگاه بسته کن کیسه برنج ارائه شده در سایت به دلیل توانایی در صرفه جویی در قبض برق برای شما در مصارف صنعتی نیز قابل استفاده است. موتورهای این دستگاه بستن کیسه برنج بسیار مستحکم هستند و دارای ظرفیت بالاتری هستند تا خروجی شما را به طور مداوم دو برابر کنند.

اولین چیزی که هنگام خرید دستگاه دوخت کیسه برنج باید بررسی کنید، گزینه دوخت است که در مورد خروجی اصلی دستگاه شما تصمیم می گیرد.

دستگاه دوخت کیسه برنج حرفه ای و کارآمد موجود در سایت به ویژگی هایی مانند دوخت قفلی و دوخت تخت مجهز شده است که بهره وری شما را افزایش می دهد. این محصولات دارای استانداردهای امنیتی بالاتری هستند تا از هر نوع اتفاق ناگواری در طول فرآیند جلوگیری شود.

کیسه های برنج پلی پروپیلن (PP) معمولا برای نگهداری، بسته بندی و حمل دانه های برنج استفاده می شود. برنج یک غله مهم غذایی است که تقریباً 50 درصد از جمعیت جهان را تشکیل می دهد.

درک شیمی مواد غذایی چنین دانه غذایی که به طور گسترده در سراسر جهان مصرف می شود ضروری است.

بر اساس خواص فیزیکی، شیمیایی و فیزیولوژیکی برنج، بسته بندی مناسب برای برنج ابداع می شود.

هرگونه کاستی در نگهداری، بسته بندی و حمل برنج می تواند باعث فساد دانه غذا و در نتیجه کمبود مواد غذایی در کشور شود.

در انتخاب کیسه های بسته بندی برنج به چه نکاتی توجه کنیم؟

سازنده کیسه های بافته شده بهترین مواد بسته بندی برنج را بر اساس ویژگی های ذاتی برنج انتخاب می کند. برنج رطوبت هوا را جذب می کند.

این میزان رطوبت به عنوان رطوبت نسبی تعادلی شناخته می شود.

اگر بیشتر از 70 درصد باشد، برنج رشد کپک می ‌زند. تنفس در دانه های برنج باعث گرم شدن می شود که رشد حشرات و یا کپک ها را تشویق می کند.

محیط بلافصل غلات نیز الزامات بسته بندی دانه برنج را تعیین می کند. تراکم رطوبت، دمای بالا و غلظت بالای اکسیژن در نزدیکی دانه های برنج می تواند کیفیت دانه ها را مختل کند.

مواد بسته بندی خوب دانه برنج چه خواصی دارد؟

بسته بندی مناسب برنج باید مانع خوبی در برابر رطوبت و اکسیژن باشد و دارای خواص مقاوم در برابر حشرات باشد.

مواد بسته بندی با چنین خواصی از برنج در برابر فساد محافظت می کند. علاوه بر این، مواد بسته بندی باید بتواند تنش مکانیکی را که در طول حمل و نقل و ذخیره سازی ایجاد می شود، حفظ کند.

این ماده نباید با غذا واکنش نشان دهد و مطابق با قوانین غذایی تعیین شده باشد. از نقطه نظر تجاری، باید به راحتی در دسترس، قابل بازیافت یا قابل استفاده مجدد، مقرون به صرفه باشد و به راحتی به یک بسته جذاب تبدیل شود.

برای سفارش بهترین انواع دوخت کیسه برنج با کارشناسان ما با شماره 09125212272 تماس بگیرید.

تماس سریع

با ما در تماس باشید