بسیاری از عزیزان از ما درخواست کرده اند که در مورد چاپ روی کیسه توضیحاتی به آنها بدهیم و در این مقاله قصد داریم به توضیح چاپ روی کیسه و خدمات شرکت چاپ روی کیسه بپردازیم.

چاپ روی کیسه ما دارای خدمات زیر می باشد که در ادامه برای شما دسته بندی کرده ایم؛

چاپ روی کیسه هم به صورت طرح یک طرفه یا طرح بر روی دو طرف کیسه موجود می باشد.

چاپ روی کیسه ما با تمامی  رنگ های PMS قابل انجام می باشد.

شرکت ما دارای محیط صمیمی است و طراحی دوستانه و جالب را به همراه دارد.

چاپ روی کیسه در طرح ها و گزینه های رنگی متفاوت قابل دسترس می باشد و همچنین می توانید طرح دلخواه خود و یا طرح آماده بر روی کیسه خود چاپ کنید.

ویژگی های محصولات

قابل توجه است بدانید که تکنیک های چاپ روی کیسه ما شامل تکنیک چاپ اسکرین می باشد.

مواد رنگی که در چاپ روی کیسه استفاده می شود حدود 170 گرم نی باشد تا چاپ و طرح شما دچار پاشیدگی رنگ نشوند.

در ته هر یک از کیسه ورقه هایی لایه لایه قرار دارد که این لایه ها براق می باشند و زیبایی خاصی به کیسه می بخشند. کیسه های پارچه ای از این ویژگی مستثنا هستند. البته هریک از کیسه های پارچه ای با دسته و بدون دسته نیز ویژگی مخصوص به خود را دارد.

کیفیت چاپ روی کیسه ما بسیار بالا می باشد. شما می توانید با مشاهده نمونه های ارائه شده در سایت با کیفیت چاپ روی کیسه ما آشنا شوید.

ظرفیت بارگیری هر چاپ رو کیسه تقریبا 3 تا 5 کیلوگرم می باشد که البته این مورد بستگی به وزن کیسه ها و نوع جنس آنها دارد.

اگر شما جز افرادی هستید که برای اولین بار چاپ روی کیسه را انجام می دهید و یا قصد سفارش آن را دارید پیشنهاد می کنیم نگران نباشید، فقط کافی است فایل طراحی خود را برای ما بفرستید و ابعادی که می خواهید طرح بر روی کیسه چاپ شود را به درستی بازگو کنید، مطمئن باشید چاپ روی کیسه خود را با بهترین کیفیت دریافت خواهید نمود.

ارائه خصوصیات چاپ روی کیسه

ارائه طراحی شما کار بسیار راحتی است. اگر شما خود طراحی کار را انجام داده اید کافی است که با شرکت ما تماس حاصل نمایید و از طریق ارسال فایل و انجام کارهای مقدماتی، چاپ روی کیسه مجلل خود را به همراه داشته باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • پنج × 3 =

با ما در تماس باشید